X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
دوشنبه 21 فروردین‌ماه سال 1385

 

اشاره :
سونی اریکسون امسال برنامه مفصلی را در نظر گرفته است و قصد دارد تا بخش بیشتری از بازار را بدست آورد. در این مقاله مدلهایی که شرکت عنوان کرده است در سال جدید به بازار می فرستد را معرفی می کنیم البته ممکن است هنگام عرضه این محصولات به بازار، در خصوصیات فنی و ظاهری آنها تغییراتی داده شود.


• K790/ K800 : این دو مدل از اولین مدلهایی هستند که تحت نام Cyber-shot به بازار ارائه می شوند.


این دو گوشی به یک دوربین 2/3 مگاپیکسل با فلاش پر قدرت و درگاه حافظه M2 مجهز هستند. K790  یک گوشی UMTS است و برادر بزرگتر او در سیستم GSM کار میکند. این دو مدل در خرداد به بازار ارائه می‌شوند. قیمت اعلام شده برای این دو گوشی 350 تا 400 یورو می باشد.

• Z530i/W300i : دو مدل یکسان با قیافه و ظاهری متفاوت . W300i ارزانترین عضو خانواده Walkman می باشد. تفاوت این دو مدل نه فقط در شکل ظاهری که در بسته همراه گوشی نیز متفاوت هستند.

W300i

Z530i


W300i دارای کارت حافظه از نوع M2 و ظرفیت 256 مگابایت می باشد و یک هدست کیفیت بالا نیز همراه آن ارائه می شود. در جعبه مدل دیگرتنها یک کارت حافظه 64 مگابایتی دیده می شود و از هدست نیز خبری نیست. این دو مدل مناسب نوجوانان و خانمها می‌باشد. صفحه نمایش خارجی این دو گوشی از نوع تک رنگ با با نور پس زمینه نارنجی می باشد که برای خانمها جذابیتی خاص دارد. پشتیبانی از درگاه مادون قرمز و بلوتوث به همراه 28 مگابایت حافظه داخلی و ارتباط USB2 از دیگر مزایای این دو مدل می باشد. زمان برنامه ریزی شده برای به بازار آمدن این دو دستگاه در اردیبهشت و خرداد خواهد بود. قیمت در نظر گرفته شده برای W300i 200 یورو می باشد که ارزانترین قیمت در گروه W می باشد. مدل دیگر نیز با قیمتی برابر 170 یورو به بازار خواهد آمد که برای یک گوشی در این سطح قیمت مناسبی می باشد.


• K310i : در بخش گوشیهای ارزان قیمت این گوشی را شرکت سونی اریکسون در نظر گرفته است که مجهز به یک دوربین VGA – بلوتوث و صفحه نمایش 65 هزار رنگ با ابعاد 160*128 پیکسل میباشد.سیستم شماره گیری صوتی به همراه زنگهای MP3 و 15 مگابایت حافظه غیرقابل گسترش از دیگر مشخصات این گوشی می باشد. این گوشی در تیرماه احتمالا به بازار می آید.


• K510i : سونی اریکسون قصد دارد تا K500 را از بازار بیرون کند و برای اینکار این موبایل را در نظر گرفته است. با داشتن دوربین  3/1 مگاپیکسل قصد این بوده است تا رقبا از بازار بیرون روند و ارزانترین گوشی مجهز به دوربین یک مگاپیکسلی به بازار بیاید. صفحه نمایش TFT با دقت رنگ 262 هزار رنگ و ابعاد 126*160 پیکسل از دیگر مشخصات این گوشی است. شما می توانید قاب گوشی را عوض نمایید ولی نمی توانید حافظه 28 مگابایتی آنرا افزایش دهید. این گوشی در خرداد و با قیمت 175 یورو به بازار می آید.• شرکت سونی اریکسون همچنین 3 مدل جدید هدست بلوتوث نیز به لیست خود افزوده است . امکان اتصال فوری به گوشی، تنظیم خودکار صدا با محیط اطراف و پشتیبانی از نسخه 2 بلوتوث از دیگر مشخصات این هدست ها می باشد. اواسط تابستان این هدست‌ها به بازار می آیند.