پنج‌شنبه 16 آذر‌ماه سال 1385

 

سونی اریکسون متناوب مدل Z610 خود را ارائه می دهد. این گوشی جدید که سونی اریکسون Z310 نام دارد، دارای یک صفحه نمایش خارجی مخفی همانند مدل قبلی است که یک ردیف از آیکون ها را نمایش می دهد. طراحی این گوشی شبیه به دیگر مدل های سری Z می باشد و بسیار زیبا و شکیل است.

موبایل جدید شرکت سونی اریکسون مدل Z310، همانند مدل قبلی خود دارای یک نمایشگر خارجی می باشد که علاوه بر نمایش ساعت و یا نام فرد تماس گیرنده، برخی از آیکون های مورد نیاز را نیز نمایش می دهد مانند وضعیت باطری، وضعیت صدای موبایل و ...

طراحی اصلی Z310 همانند دیگر مدل های سری Z سونی اریکسون می باشد با این تفاوت که در چیدمان دکمه های آن تغییراتی صورت گرفته است. صفحه کلید Z310 کاملآ مشابه با صفحه کلید سونی اریکسون W950 می باشد که در نوع خود یک گوشی "کلاس بالا" به حساب می آید

سونی اریکسون Z310 یک گوشی سه بانده با پشتیبانی GSM/GPRS/EDGE است و ابعادی برابر با 87*46*5/24 میلی متر و وزنی معادل 90 گرم دارد. این گوشی مجهز به یک صفحه نمایش اصلی از نوع STN همراه با 65 هزار رنگ  و با درجه وضوح 128*160 پیکسل و یک صفحه نمایش خارجی مونوکرومی است. Z310، 14 مگابایت حافظه داخلی دارد و از دیگر امکانات آن می توان به دوربین VGA و بلوتوث اشاره کرد.

یکی از نوآوری های این گوشی، تنظیمات نور رنگی است که می توانید به محتویات دفترچه تلفن اختصاص داده که بدین ترتیب از طریق رنگ نور خواهید فهمید که چه کسی با شما تماس گرفته است. همچنین این گوشی می تواند برای هر ساعتی از روز یک طرح (Theme) و یا پس زمینه (Wallpaper) به خود بگیرد که این امر زیبایی آنرا دو چنئان خواهد کرد. باتری Z310 از نوع Li-lon و که تأمین کننده 300 ساعت حالت آماده و 7 ساعت زمان مکالمه می باشد.

سونی اریکسون Z310 در رنگ های مشکی، صورتی و برنز ارائه شده و در اوایل سال 2007 وارد بازار خواهد شد.