X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
شنبه 13 خرداد‌ماه سال 1385

 

  

قابلیت های پیام رسان افسونگر  -  Afsoongar Messenger

  • قابلیت ارسال SMS به شماره موبایل های ایران بصورت رایگان
  • مدیریت پخش وب کم برای کاربرین مختلف
  • قابلیت پخش تصویر بصورت شطرنجی
  • قابلیت انتقال فایل بدون محدودیت در حجم فایل ارسالی
  • قابلیت ایجاد اتاق های شخصی

(برای اشخاص حقیقی، سازمانها ، ادارات ، آموزشگاه ها و...)

  • قابلیت مدیریت کاربرین درون اتاق توسط مدیر اتاق

ایجاد اتاق های محافظت شده

( به منظور برگزاری نشست های محرمانه و یا دوستانه)

  • دسترسی به اخبار روز دنیا

(سیاسی ، اجتماعی ، حوادث ، اخبار IT و ...)

  • نمایش وضعیت هوا در بیش از 70 شهر ایران

(وضعیت آسمان ، درجه حرارت ، وضعیت وزش باد)

  • قابلیت مدیریت Portal های شخصی

(قابلیت دسترسی به پورتال های خبری از جمله BBC News و سایت های خاص از قبیل وبلاگ های blogsky.com، بدون اینکه شما وارد سایت BBC و یا وبلاگ مورد نظر خود در blogsky.comشوید از آخرین تغییرات در سایت ها مطلع خواهید شد.)

 

چگونه می توان در نسخه 2 مسنجر افسونگر SMS رایگان ارسال کرد؟

اگر شما جزء کاربرینی باشید که از بدو تولد مسنجر افسونگر با آن کار میکنید حتما در نسخه 2 محیط کاملا گرافیکی شما را شگفت زده نموده است.

 

همین تغییرات گرافیکی شاید در ابتدا در شما این ابهام را ایجاد کند که کار کردن با این نسخه کمی مشکل تر از نسخه قبلی می باشد! اما باید بگویم در نسخه جدید با بکار گیری چند اصول کار را برای کاربرین آسانتر نموده ایم. یکی از این مسائل محل دسترسی به قابلیت SMS در مسنجر میباشد. در ادامه مسیر دسیابی به این قابلیت رو شرح خواهم داد.

1.  بعد از اینکه در مسنجر با آی دی خود آنلاین شدید در صفحه اصلی در بالای لیست دوستان یک علامت سوال در یک کادر دایره ای شکل آبی دیده میشود.(Objects Panel) با کلیک روی این آیکون یک منو آبشاری باز میشود.

2.  با کلیک روی گزینه Objects Panel یک منوی آبشاری ظاهر میشود که تمام دسترسی هایی که در نسخه های قبلی در پایین پنجره در دسترس بود را در خود جای داده است. با دقت به منو می توانید گزینه "ارسال پیام کوتاه" را ببینید ، در این مرحله این گزینه را انتخاب نمایید.

3.  بعد از انتخاب گزینه "ارسال پیام کوتاه" تصویر Objects Panel تغییر کرده و به شکل یک موبایل دیده خواهد شد. در این حالت شما می توانید در کادر سفید رنگ مقابل Objects Panel شماره موبایلی که می خواهید به آن SMS ارسال نماید را یادداشت کرده و Enter را میزنید و یا اینکه شماره ای یادداشت نکرده و با موس روی کادر دابل کلیک می نمایید.

4.  بعد از انجام عملیات مرحله 3 پنجره مربوط به ارسال SMS ظاهر میشود که شما می توانید پیام خود را به شماره موبایل دوستتان ارسال نمایید.

در ارسال SMS به چند نکته باید توجه نمایید:

1.    هر روز مابین ساعات 8 صبح الی 12 ظهر شما می توانید از سرویس رایگان ارسال SMS افسونگر استفاده نمایید

2.  برای ارسال SMS بصورت رایگان فقط کافیست در یکی از اتاقهای (Chat Rooms) مسنجر آنلاین باشید، برای ورود به اتاق ها در پنجره اصلی مسنجر به زبانه "تالارها" رفته و وارد یکی از اتاق های موجود در لیست شوید.

3.  در صورتی که می خواهید خارج از ساعات سرویس رایگان ، SMS ارسال نمایید باید از کارت های SMS افسونگر استفاده کنید. در این حالت در پنجره بالا ابتدا گزبنه Payment را انتخاب کرده سپس Username و Password موجود در کارت را در بخش هایی که مشخص شده وارد نموده و سپس روی گزینه "نمایش اعتبار" کلیک کنید. با این کار اعتبار موجود در کارت شما در بخش Credits نمایش داده خواهد شد. در صورتی که اعتبار داشته باشید می توانید پیغام خود را ارسال نمایید.

باید دقت کرد که به ازای هر 1 اعتبار (Credit) شما می توانید یک SMS ارسال نمایید و هزینه مربوط به هر SMS معادل 35 تومان خواهد بود.

پس اگر شما یک کارت SMS افسونگر  با 57 Credit به مبلغ 2000 تومان خریداری نمایید می توانید 57 SMS ارسال نمایید.

4.  طول هر پیام بصورت استاندارد 160 کاراکتری (حرفی) بوده منهای طول ID شما . برای مثال اگر شما متن زیر را ارسال نمایید:

salam, sale no mobarak

و ID شما bestboy باشد عبارت شما به این شکل به روی موبایل ارسال می شود.

salam, sale no mobarak

Afsoongar ID : bestboy

این عبارت انتهایی به دریافت کننده SMS نشان میدهد که SMS از شبکه Afsoongar ارسال شده و ارسال کننده در شبکه دارای ای دیه bestboy می باشد.

پس شما هر قدر از ای دی با تعداد کاراکتر کمتر استفاده کنید می توانید پیام کوتاه با طول نزدیکتر به استاندارد ارسال نمایید.

برای خرید SMS کارت های افسونگر می توانید به کافی نت ها و یا باجه های مطبوعاتی در سطح شهر خود مراجعه نمایید. درصورتی که شما در شهر خود به SMS کارت های افسونگر دسترسی ندارید و یا می خواهید نمایندگی فروش کارت های افسونگر را در شهر خود داشته باشید می توانید با شماره تلفن های 8819769 - 0451 و یا با شماره تلفن 2260499 - 0451 تماس بگیرید.