X
تبلیغات
رایتل
سه‌شنبه 5 اردیبهشت‌ماه سال 1385

 

شرکت نوکیا گوشی مدل N91 را که مجهز به آخرین نمونه از رایانه‌های چند رسانه‌ای مناسب برای پخش موسیقی است، هفته آینده در اختیار مصرف کنندگان خود در سراسر خاورمیانه قرار خواهد داد.

شرکت نوکیا گوشی مدل N91 را که مجهز به آخرین نمونه از رایانه‌های چند رسانه‌ای مناسب برای پخش موسیقی است، هفته آینده در اختیار مصرف کنندگان خود در سراسر خاورمیانه قرار خواهد داد. این گوشی جزء طیف رو به رشد Nseries نوکیا است.

"ژولت منسی‌" مدیر تجاری بخش چند رسانه‌ای در شعبه‌های شرکت نوکیا واقع در خاورمیانه و آفریقا می گوید: از زمان اعلام ساخت گوشی نوکیا N91 که قابلیت‌ های چند رسانه ‌ای منحصر به فردی را ارایه می ‌دهد، بازار درانتظارآن بود. ارائه این گوشی در هفته آینده نماد دیگری از تعهد نوکیا به عرضه تلفن ‌های همراه ابداعی و امروزی برای کاربران است.

این گوشی به منظور پخش بهتر موسیقی، توانایی ضبط آهنگ‌های جدید از اینترنت، جمع آوری کلکسیونی از آهنگ‌های مختلف و ایجاد فهرستی از آهنگ‌ ها بهینه‌سازی شده است.

دیسک سخت 4 گیگا بایتی N91 ظرفیت ضبط 3000 موسیقی را داشته و به هدست استریوی استاندارد 5/3 میلی متری مجهز است.همچنین پوشش این مدل فولاد ضد زنگ بوده و بر روی صفحه کلید آن شاسی‌های مخصوص و پخش موسیقی وجود دارند.

مدل Nokia 91 از زمان عرضه جهانی برنده جایزه معتبر و با ارزش "بهترین‌های محصولات جدید" شده که در ماه نوامبر گذشته توسط مجله علمی "Popular Science" به نوکیا اهدا شد.

معمولا جایزه "Popular Science" به محصولات و فناوری ‌های اعطاء می‌شوند که پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در گروه ‌بندی‌های خود درسال گذشته داشته باشند. این مجله یکی از بزرگترین و پرتیراژترین نشریات علمی و فنی دنیا است که ماهانه 5/6 میلیون خواننده دارد.

مدل N91 از طیف وسیعی از فرمت‌های موسیقی دیجیتال منجمله WMA,AAC,M4A , MP3 پشتیبانی می‌کند.

انتقال فایل‌ها میان مدل N91 و یک کامپیوتر سازگار با استانداردهای WLAN ، Bluetooth یا USB بسیارساده است.

این مدل آهنگ‌ها را به سرعت از اینترنت ضبط می‌کند و قابلیت پشتیبانی شبکه‌های GRRS/EDGE و شبکه‌های 3G را هم دارد. به علاوه این مدل مجهز به آخرین فناوری‌های چند رسانه‌ای و قابلیت‌های تلفنی بوده و یک دوربین 2مگاپیکسلی برای گرفتن عکس دارد. مدل N91 به سیستم پشتیبانی از پست الکترونیکی مجهز و یک گردشگر وب و یک سیستم اشتراک ویدئویی نیز دارد.