X
تبلیغات
رایتل
دوشنبه 21 فروردین‌ماه سال 1385

 

در مسابقه بازی های کامپیوتری موبایل N-Gage نوکیا در تهران بیش از ۲۰۰ نفر به رقابت پرداختند و در پایان به برندگان جوایزی اهدا شد.

تورنمنت بازیهای کامپیوتری موبایل "N-Gage" نوکیا در تهران برای یافتن بهترین بازیکن در رده سنی 16 تا 21 برگزارشد.

در پایان این مسابقه، آقایان مسعود شریفی فر، آرش اسران پور والیاس حسنی  از ایران، رتبه اول را در مسابقات نسخه نقره ای QD مدل N-Gage بدست آوردند.

بیش از 200 بازیکن در مجتمع گرد آمده بودند تا در مسابقه هیجان انگیز بازیهای رایانه ای از ساعت 5 تا 8 بعد از ظهر شرکت کنند. این مسابقه در محل مجتمع کامپیوتر پایتخت برگزار شد.

در طی روز، بازیکنان با شرکت در بازیهای کامپیوتری :” Mcrae Rally 2005, Operation Shadow, Systems Rush” با یکدیگر به رقابت پرداختند.

به گفته سولت منسی (Zsolt Menesi) مدیر فروش واحد تجارت چند رسانه ای دپارتمان خاورمیانه و آفریقای شرکت نوکیا: تورنمنت بازیهای کامپیوتری مدل "N-Gage" نوکیا از دیدگاه عده زیادی از رقابت کنندگان موفقیت بزرگی بحساب آمده و در طول روز موجب تقویت روحیه شرکت کنندگان و ایجاد جو هیجان انگیزی شد.

بازیهای کامپیوتری تورنمنت نسخه نقره ای QD مدل جدید "N-Gage" تمام کارکرد های هوشمند و ویژگیهای بازیهای کامپیوتری QD  مدل اولیه "N-Gage" همانند تقویم، پست الکترونیکی، اتصال ها، قابلیت جستجو در وب، و ارتباطات "بلوتووت" (Bluetooth) و GPRS را داراست.

درباره مدل "N-Gage":
دک بازیهای "N-Gage" یک دستگاه موبایل "ابداعی" است که  بازار کاملا" جدیدی را در صنعت بازیهای رایانه ای بوجود آورده است. این وسیله اولین دک بازیهای موبایل است که با کیفیت سه بعدی تصاویر گرافیکی را نمایش می‌دهد. این وسلیه همچنین مجهز به فناوری بی سیم بلوتووت(Bluetooth) ، GPRS ، تقویم، پست الکترونیکی، اتصال ها، قابلیت جستجو در وب است.
برای مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر ، روی آنها کلیک کنید.