X
تبلیغات
رایتل
پنج‌شنبه 17 فروردین‌ماه سال 1385

 

 

GSM

در مراسم اعطای جوایز انجمن جی.اس.ام، نوکیا 8800 توانست جایزه بهترین گوشی رابه خاطر ترکیب بی نظیر طرح، مواد و خلاقیت به دست آورد.
Nokia 8800
نوکیا 8800 در خرداد ماه 1384( ژوئن  2005) وارد بازار شد. از آن زمان تا کنون بیش از یک میلیون مشتری آن را به عنوان گوشی ایده آل خود بر گزیده اند.زیرا این گوشی از تکنیک های نوین ساعت سازی ، جواهر سازی بهره برده و دارای بدنه ظریف استیل ضد زنگ و مشخصه های بارز دیگر می باشد که در واقع مکمل کیفیت این دستگاه بی نظیر است.

الستیر کرتیس (Alastair Curtis)، مدیر گروه طراحان تلفن همراه نوکیا می گوید: ”نوکیا 8800 در عین حال که یک کار هنری و دلخواه است،یک اثر برتر تکنولوژیک نیز محسوب می شود. این اولین گوشی تلفن همراه است که با استفاده از موادی چون استیل ضد زنگ و شیشه معدنی توانسته است ظرافت و زیبایی خاصی به ارتباطات شخصی ببخشد.”

نوکیا 8800 برای اولین بار ترکیب کاملی از آهنگ، صدای زنگ تلفن و زنگ خطر ، ساخته "رویچی ساکاموتو" موسیقی دان و آهنگ ساز شهیرراارائه کرده است. ، آهنگ های ساخته ساکاموتو مورد استقبال زیاد مصرف کنندگان واقع شده است.

تومی پاتسیلا  (Tomi Paatsila) معاون شرکت نوکیا در امور تلفن همراه – عملیات فروش و بازار یابی در خاورمیانه و افریقا – معتقد است که نوکیا سابقه طولانی در ساخت دستگاههای با کیفیت بالا و مناسب زمان دارد.

 وی همچنین می گوید: تا کنون بیش از یک میلیون گوشی مدل نوکیا 8800 در سراسر جهان به فروش رفته و تقاضا برای آن در خاورمیانه بسیار بالا است که این بیانگر ارزش این تلفن است